تبلیغات

دسته ها
آمار سایت

پست ثابت


ورزشی    ۱۳ مهر ۱۳۹۰    2,914 viewsبازدید

سازمان لیگ برتر فوتبال برنامه مسابقات جام حذفی کشور از مرحله یک شانزدهم را اعلام کرد.به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

سه شنبه ۳/۸/۹۰

فولاد خوزستان – سپاهان – ورزشگاه تختی اهواز

داماش  گیلان – نفت تهران – ورزشگاه شهید عضدی رشت

فجر شهید سپاسی با برنده اتکا گلستان/اترک بجنور – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

شاهین بوشهر با برنده نفت مسجد سلیمان/نیروی زمینی – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

پرسپولیس با برنده نفت مسجد سلیمان / نیروی زمینی – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

ملوان با برنده ابومسلم / گیتی پسند اصفهان – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

مس کرمان با برنده استقلال صنعتی / سایپا قائم شهر – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

سایپا با برنده سیاه جامگان / گل گهر سیرجان – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

تراکتورسازی با برنده شاهین کوهرنگ / شهرداری یاسوج – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

راه آهن با برنده مهرکرج / استقلال رامهرمز – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

چهارشنبه ۴/۸/۹۰
مس سرچشمه با برنده ایرانجوان – شهرداری اراک ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

نفت آبادان با برنده داماش درود- ملی حفاری – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

ذوب آهن با برنده استیل آذین – گسترش فولاد – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

صبای قم با برنده پیکان – پیام مخابرات – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

شهرداری تبریز با برنده ماشین سازی – تربیت یزد – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

استقلال با برنده شیرین فراز – البدر بندر گنگ – ساعت و محل برگزاری مسابقه بعد از تعیین تیم های صعود کننده اعلام خواهد شد.

**اعلام زمان دو دیدار از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال

دیدار دو تیم مس کرمان با فولاد مبارکه سپاهان ساعت ‌١۵:۳۰ روز یکشنبه ‌١٧ مهرماه در ورزشگاه شهید باهنر کرمان و همچنین مسابقه تیم ذوب آهن اصفهان با مس کرمان ساعت ‌١۵:۴۵ روز دوشنبه ‌٢۵ مهرماه در در ورزشگاه ذوب آهن فولادشهر برگزار می شود

 

 
ارسال نظر
نام شما *
ايميل *
ادرس وب



* گزینه های الزامی





پست ثابت

امکانات جانبی
تبلیغات
مطالب محبوب سایت

آهنگهای روز